Informačné tabule

Vyrábame firemné, reklamné a informačné tabule všetkých rozmerov. Najčastejšie používaný a osvedčený materiál je tvrdený plast Komatex. Materiál má dobrú pevnosť a odolnosť voči vplyvom počasia. Ponúkame ho v rôznych hrúbkach, no odporúčaná hrúbka tabule závisí v prvom rade na jej veľkosti a od jej umiestnenia.

Reklamné tabule vyrábame:

 • za použitia rezacieho plotra. Pri použití rezanej fólie farebnosť povrchu tabule možno ľubovoľne zmeniť podkladovou fóliou. Štandardne používame fólie so životnosťou v exteriéri 5 rokov (Doba 5 rokov, je učená výrobcom, kde 5 rokov znamená garantovaná stálosť farby). Po uplynutí tejto doby môže (ale aj nemusí) nastať blednutie farieb a eventuálne jej pokrčenie. Táto fólia je však  vhodná na drvivú väčšinu aplikácií, nakoľko aj  reklama stárne najmä morálne a priebežne vzniká prirodzená potreba ju obmieňať najmä z marketingových dôvodov. V prípade potreby je možné využiť fólie so životnosťou aj 3,5 alebo až 10 rokov
   
 • za použitia veľkoplošnej tlače, v prípade zložitého motívu, alebo potreby plne grafickej tlače

Inštalácia

Pred samotnou inštaláciou Vám pripravíme vizualizáciu tabúľ v priestore. Tabule môžu byť uchytené na stene, opreté, alebo zavesené. Podľa Vašej potreby ponúkame aj zameranie a samotnú montáž.

Typy informačných systémov:

– reklamné
– stavebnícke
– priemyselné
– firemné
– informačné
– navigačné
– dopravné
– označenie sídla firmy
– menovky

Kontaktný formulár

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Váše Tel. č. (povinné)

  Predmet

  Vaša správa