Potlač reklamných predmetov

Bohatý výber reklamných predmetov a zariadenia na potlač priamo u nás umožňujú krátke dodacie lehoty.  Tradičné predmety ako sú perá, kľúčenky, dáždniky, tričká, čiapky, USB kľúče, hrnčeky, poháre, taniere, LED baterky, hračky, oblečenie, textil a kalendáre môžete využiť ako darčeky pri akciách a podujatiach aj ako ocenenia výhercov v súťažiach, ceny do tomboly a výhry pre deti.

Vybrať tú najvhodnejšiu potlač si vyžaduje obšírne znalosti o jednotlivých technológiách potlače a ich možnostiach. Nevyhnutný je aj pohľad z ekonomickej stránky. Dôležité je aj to, aký motív chcete natlačiť. Či máte v pláne tlačiť plnofarebný obrázok alebo len jednoduché jednofarebné logo. Najskôr potrebujeme vedieť, čo budete chcieť potláčať. Dôležitý je pre nás materiál, tvar výrobku a tiež motív, ktorý chcete mať na predmete. Tieto základné parametre nám pomôžu vybrať technológie, ktorými je potlač možná. Napríklad vyšívať na perá je nezmysel.
Na rad prichádza ekonomická stránka zákazky. Dôležitý je počet kusov. Sú techniky, pri ktorých je náročná príprava na začiatok tlače, ale náklady na potlač 1 ks sú minimálne. Opakom sú – vo väčšine prípadov – digitálne tlačiarne, pri ktorých je príprava minimálna, ale náklady na tlač sú vyššie ako v prvom prípade. Do hry vstupujú aj ďalšie faktory ako je trvácnosť, vzhľad, veľkosť tlače a pod.

Kontaktný formulár

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Váše Tel. č. (povinné)

    Predmet

    Vaša správa