Reklamné tabule

Reklamné tabule predstavujú jednoduchý a lacný spôsob ako umiestniť Vašu reklamu na stenu, stĺpik či stojan. Sú výbornou alternatívou k reklamným bannerom.

Výhodou tabúľ je, že sa nekrčia a ostanú ploché. Je možné ich vyrobiť aj vo veľmi malých rozmeroch – v tomto prípade slúžia ako menovky, informačné tabuľky, upozornenia, či smerové a orientačné tabule.

Hlavnými výhodami je nízka hmotnosť a cena. Doska môže mať rôznu hrúbku, najčastejšie sa používa 3mm alebo 5mm. Tabuľa si dobre drží tvar, no pri dlhodobejšom použití, v prostredí kde sa často striedajú teploty sa môže časom mierne zdeformovať. Toto je viditeľné najmä pri väčších plochách, preto doporučujeme používať plastové reklamné tabule skôr pre menšie rozmery (do 1m) a nie dlhodobo. Maximálny rozmer jednej tabule vcelku je 3 x 2m, a samozrejme (najmä v intreriéri) životnosť je dlhšia, 3-5 rokov no pre dlhodobejšie aplikácie a väčšie plochy je vhodnejšie použiť hliníkové reklamné tabule.

Najčestejšie používané materiály

Komatex

Penené PVC dosky KÖMATEX sú vhodné na výrobu reklamných pútačov, značiek, výstavných stánkov, modelov, a pod. Sú dobre potlačiteľné. Majú nízku tepelnú vodivosť a z toho vyplývajúce dobré izolačné vlastnosti.

DIBOND

Kompozitné dosky – jadro PE, krycie vrstvy hliník o hrúbke 0,3 mm. Vlastnosti tohoto materiálu oceníte predovšetkým pri výrobe reklamných tabulí, POS a POP displejov, informačných systémov, totemov, výstavných stánkov, esteticky príťažlivých 3D objektov. Charakteristickými vlastnosťami sú vysoká tvarová stabilita pri nízkej hmotnosti, excelentná rovinnosť a dokonale hladký povrch, výborné zvukovoizolačné vlastnosti.

PVC DoskaPVC Doskadibonddibond