Letáky

Reklama na letákoch je vhodná pre každú firmu

Rozdávanie letákov je jedným z najčastejších spôsobov komunikácie medzi firmami a zákazníkmi. Nezáleží na tom, či ich chcete roznášať a vkladať do poštových schránok domov, alebo ich necháte k dispozícii vo vašej prevádzke v stojanoch na letáky. Ich bezchybný vzhľad je vašou vizitkou, ktorá pomáha budovať dobrý imidž.
Letáky využijete na informovanie o akciách, výpredajoch a novinkách. Môžete nimi predstaviť vašu firmu alebo cenník služieb.

Zvážte počet kusov a ich farebnosť. Pre výpočet ceny potrebujete aj rozmery, ktoré by mali mať. Najčastejšími sú A5, A6, A4 a DL (tretina z A4). Kvalita papiera priamo vplýva na konečný výsledok tlače, výberom vhodného typu môžete ušetriť. Máme ich s lesklým aj matným povrchom.

Na letáky pripravíme nezáväznú cenovú ponuku podľa vašich potrieb. Ceny aj termíny vieme dohodnúť individuálne. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme vám ho na schválenie mailom. Prípadné korektúry či úpravy budeme robiť až do chvíle vašej úplnej spokojnosti. Schválený a vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Výhody reklamy na letákoch

 • môže byť obšírnejšia ako na billboardoch, pri letáku je čas prečítať si ho,
 • podľa prieskumov približne 75% respondentov ich číta podrobne,
 • oslovujete nimi plošne veľké množstvo ľudí,
 • viac ako tretina z nich ich považuje za užitočné.

Čo treba vziať do úvahy?

 • Myslite na cenu za distribúciu letákov – roznesenie do schránok, poštovné, obálky alebo zaplatenie hostesiek, ktoré ich budú rozdávať.

Kontaktný formulár

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Váše Tel. č. (povinné)

  Predmet

  Vaša správa


  Pozri tiež:

  Brožúry a katalógy

  Kalendáre a kalendáriky

  Plagáty

  Pozvánky